травня 04 (Пн) 2020, 13:39
«Про карантинні будні працюючої мами і зосередженість на внутрішньому. Про те, як заякоритись в Божий спокій в умовах пандемії, говорили в програмі Мама ФМ з відомою письменницею і мамою Надійкою Гербіш.»
Телефоно-радійна розмова з Наталею Говдою, ведучою програми "Мама-FM"
Мітки:
Інтерв'ю Транс-світовому радіо
"Батьківські зустрічі" на Світлому радіо
Інтерв'ю Світлому радіо "Еммануїл"
"Родинна бібліотека" на Національному радіо
Надійка Гербіш у прямому ефірі на "Радіо Промінь"
Надійка Гербіш –українська письменниця,
перекладачка, колумністка,
ведуча подкасту «Слово на перетині»,
продюсерка. Директорка
з міжнародних літературних прав
для Європи та Нордичних країн
американської компанії
Riggins Rights Management
