Надійка Гербіш
січня 24 (Пт) 2020, 13:55
Цінності, які формують жінку: Belle Epoque
 
Багато наших спонтанних і доленосних рішень випадають у дійсність, немов би з грального автомата, наче самі по собі. 

Випадають, подзеленькуючи, з нашої матриці, з нашого підсвідомого – із того, що формувалося історично, кодувалося в генетичну пам’ять, всотувалося з грудним молоком чи там сумішами, доводилося вихованням до рівня набутих рефлексів, а також із того, що прошивається в нас щодня – оточенням, атмосферою, інформаційними потоками, нашими думками, нашими несвідомими реакціями, навіть нашим самопочуттям.

Ми можемо не замислюватися про цінності, які визначають нас – але вони однаково визначають! Немає цінностей – є тренди і тенденції, які ситуативно їх підміняють й водночас узалежнюють нас від потоку того, що транслюється у наш бік щодня. 

Ми стаємо не просто споживачами інформації, а ресурсом для великих індустрій. Кінцевий «споживач» - наш гаманець (банківський рахунок) і наш голос (як на виборах, так), а наш хакнутий мозок стає лише каналом впливу на того умовного «кінцевого споживача». 

Щоби трохи розібратися з цим, ми разом із косметологічним центром Prestige​ запустили цей цикл міні-лекцій про те, як цінності жінки формувалися в історичному контексті.

Тут – перше відео. Так, 15 хвилин – це дуже довго й хакнутому мозку складно дивитися, не відволікаючись на сповіщення (постачальника дрібних доз дофаміну), однак просто прогортавши стрічку до кінця, ви витратите приблизно вдвічі більше часу)). Тож запрошую переглянути. І подискутувати, якщо хочете.

 • Дітям потрібні "живі книжки", каже письменниця Надійка Гербіш
 • Кого читають українці?

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Греція, Дім Мрії, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, Хутір Тихий, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цінності, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори, історія
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  студія "ИРІЙ" © 2014