Надійка Гербіш
вересня 16 (Нд) 2012, 23:58
Теплі історії до кави

Теплі історії до кави Кожен полюбляє каву до смаку. Хтось — з корицею, хтось — з молоком, а я — люблю каву з Надійкою. Надійка до кави дуже смакує: гіркувато-солодкий присмак що залишається на язику та легкі відтінки її ментальності, що осідають в мізках, надихають та провокують, відкривають нове бачення світу.

 


 Надійка Гербіш — уроджена тернополянка, мешкає в Збаражі. Її захоплення фотографією переросло в майстерність. Рівночасно відбулася як перекладач. Зокрема, їй належить переклад мемуарів Джорджа Буша молодшого («Ключові рішення»). Також вона була куратором перекладацької групи біографічної книги про Стіва Джобса ( автор Уолтер Айзексон). А на цьогорічному форумі видавців, 15 вересня відбулася презентація її авторської книги «Теплі історії до кави».


Вона мелить дрібку зернят зі шматочком палички цинамону і клаптиком зірочки анісу, засипає суміш у джезву, заливає водою та заварює, додає трохи цукру… Він їй більше не друг. Він ідеальний чоловік з гарячими руками; -ідеальний чоловік мусить мати гарячі руки. Коли він поруч її руки тремтять. Вона знайшла свого ідеального чоловіка. Це для нього написані «Теплі історії до кави».

А як часто ви робите подарунки тим хто вас надихає?..

Мітки:
 • «Теплі історії» до кави і шоколаду стали бестселерами несподівано для авторки
 • Надійка Гербіш мріє про трьох дітей і власний будинок
 • Надія Гербіш – про “Теплі історії”, Стіва Джобса та повагу до жінок

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Греція, Дім Мрії, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, Хутір Тихий, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цінності, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори, історія
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  студія "ИРІЙ" © 2014