Надійка Гербіш
січня 30 (Ср) 2013, 15:23
«Теплі історії» до кави і шоколаду стали бестселерами несподівано для авторки

До Львова навідалася Надійка Гербіш – письменниця зі Збаража, чиї книжки тримаються у переліку бестселерів у мережі книгарень «Є» і також є найпопулярнішими серед книг видавництва «Брайт Стар Паблішинг».

Це «Теплі історії» до кави і до шоколаду. У Львові Надійка Гербіш спілкувалася зі своїми читачами, що розпитували її геть про усе на світі. А відповіді авторки привідкрили завісу секрету, чим їй вдалося підкупити українського читача.

Успіх книг став для авторки несподіванкою.

«Перший наклад був невеличкий і я дуже переймалася через те, чи хоча б тисяча примірників продасться. Але його весь розкупили за два тижні. А я дуже переймалася, чи навіть за кілька років розкуплять», – поділилася письменниця.

Надійка Гербіш – блогерка. Вона давно веде ЖЖ під псевдо «hudozhnytsya». Український сегмент ЖЖ – це часто-густо добре знайомі один одному люди, які навели місточки спілкування саме завдяки Інтернету. Вони живуть у різних містах чи навіть країнах, але всі товаришують. Історії Надійки – це розповіді про живих людей, наших сучасників. І знайомі вони не тільки з авторкою, а й між собою та відомі багатьом іншим завдяки спілкуванню в мережі. Тож «Теплі історії…» – це своєрідна документалістика, замальовки з життя покоління сучасної молоді. Звісно, не тільки, адже Надійка багато мандрує, товаришує з різними людьми. А також вона влучно підмічає комічність і драматичність різних життєвих ситуацій.

Щодо її книг, то «Теплі історії до кави» більш меланхолійні, а «Теплі історії до шоколаду» більш оптимістичні. Авторка на фестивалі у Будапешті отримала відзнаку за свої тексти у номінації «Краща християнська книга», оскільки в її оповідках є живий і справжній Бог. Про своє з ним знайомство Надійка теж розповіла, але про це пізніше.

Продовжувати серію «Теплих історій» про щось вона не хоче. Каже, що була б нечесною перед собою, якби писала тексти, бо вони стають популярними і б’ють якісь рейтинги. Зараз працює над новою книгою, але якою саме – тримає у таємниці. Сміється, що їй пропонували так багато варіантів історій до чогось чи після, що їй важко визначитись, і вона вирішила поки відкласти цю справу. Із запропонованих варіантів згадала «Веселі історії до грибів», «Холодні історії до суші», «Солоні історії до пива». Загалом Надійка дотепно жартувала і веселила публіку весь вечір під час зустрічі.

Авторка дуже цікава. Вона виросла з мамою, якою дуже пишається. Мама завжди була бунтаркою, у часи СРСР носила джинси з набивками і брила скроні. Жінка завжди піклувалася про дітей-сиріт, привчивши до цього й Надійку ще з малих літ. Дівчина дуже самостійна, багато працює (перекладає книги), була журналістом і редактором, жила в різних містах і містечках.

Надійка з малого хотіла бути письменницею і вчителькою. Так і сталося. Правда, вона не вчителює, а викладає в одному з вищих навчальних закладів.

Як ми вже згадували раніше, у авторки дуже цікаві стосунки з Богом. Розповідає, що її прадід був священиком. Дід вчителював, але своїм дітям сказав: «Що б вам на уроках не говорили, знайте – Бог є!». Сама Надійка мала свою дорогу до Бога, багато сумнівалася і розчаровувалася. А потім відчула присутність вищої сили безпосередньо у своєму житті. Каже, що намагається свою віру на практиці втілювати на щодень, що вона віруюча, але не релігійна.

«Для мене релігія і віра відрізняються. Якщо говорити про релігію, про виконання конкретного набору обрядів, я в неї не вірю. Я вірю в те, що коли людина особисто знайомиться з Богом, її життя змінюється. Я вірю, що моє власне життя після того змінилося. Але розділяти віру на релігії і церкви я не бачу потреби. На мою думку, є номінальні віруючі будь-якої конфесії і практикуючі. Останні – це люди, які практикують те, в що вони вірять. Є такий дуже гарний вислів – «застосовуй на практиці те, про що ти говориш». Я, напевно, належу до тих людей, які намагаються це робити», – зазначила Надійка Гербіш.

Мітки:
 • Nadiyka Gerbish: ‘Gebed is ons enige echte wapen…’
 • Надійка Гербіш мріє про трьох дітей і власний будинок
 • Надія Гербіш – про “Теплі історії”, Стіва Джобса та повагу до жінок
 • Теплі історії до кави

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, podcast, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Велика різдвяна книжка, Греція, Дім Мрії, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Слово на перетині, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, домівка, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, Хрущик, Хутір Тихий, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, есеї, карантин, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цінності, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори, історія
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  Monastyrski © 2014-2020