Надійка Гербіш
червня 05 (Пт) 2015, 19:13
Казковий дерев'яний замок

Якось в улюбленої авторки я прочитала про давні дерев"яні іграшки, серед яких був Ноїв ковчег із силуетними тваринками. Розказала про те дружині майстра по дереву – а він, уявляєте, візьми й скажи, що запросто такий втне для Малючки. Я вже рахую дні і маю намір бавитися тим всім нарівні з донечкою.

-       А поки Андрій той ковчег зробить, ми вам привеземо випробувати щось дуже красиве, - сказала мені Оксана.

І вони привезли. Дерев’яний замок. Гігантський. З дубовими лицарями. І з конями. І з підвісним мостом, який підіймається і опускається, і з ґратчастими ворітьми, які викочуються вгору і спускаються вниз. І з баштами. Словом, неймовірний витвір мистецтва – для дитячих забавок.

Дануся, здається, почувалася там справжньою принцесою. А Павло, син Андрія і Оксани, – королем, не менше.

Мені ж в голові на реверсі крутилася пісня про Сагайдачного, поки я, задля конструктивності, не згадала, як перечитувала під час вагітності «Володаря Перстенів». Відтоді, дивлячись на замок, уявляла собі ельфів, гномів і Арагорна.

Солодовніки в той вечір ще співали нам своїми чарівними голосами під гітару і сопілку, Оксанка розказувала про малятко, яке має от-от народитися і вже дуже впевнено чувпеться в животику, а ми з Ігорем ніяк не могли отямитися, дізнавшись, що нашому талановитому майстру всього 22 роки! А такі золоті руки.

P.S. Знайти майстра можна тут.

Казковий дерев'яний замок

 

Казковий дерев'яний замок

 

Казковий дерев'яний замок
Казковий дерев'яний замокКазковий дерев'яний замок
Казковий дерев'яний замок
Казковий дерев'яний замок
Казковий дерев'яний замок
Казковий дерев'яний замок

Казковий дерев'яний замок

 

 • Італія: квартира в Мілані
 • Про мрії
 • Чому я купую своїй дитині дерев’яні іграшки
 • Різдвяні подарунки від українського виробника - ч.1
 • Дуже-дуже скоро...

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, podcast, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Велика різдвяна книжка, Греція, Дім Мрії, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Слово на перетині, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, домівка, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, Хрущик, Хутір Тихий, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, есеї, карантин, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цінності, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори, історія
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  Monastyrski © 2014-2020