Надійка Гербіш
травня 11 (Пн) 2015, 17:38
Італія: квартира в Мілані

Нам пощастило гостювати в неймовірно затишній і цікавій квартирі неподалік історичного центру Мілану (настільки неподалік, що ми прогулювалися туди пішки з дитиною за спиною). Узагалі-то, це було справжнє диво: нас сильно підвів господар, із яким ми домовлялися з приводу кімнати в іншому житлі, за що airbnb подарував нам грошову компенсацію. Ми дуже переймалися, чи вдасться знайти щось напередодні Пасхи поблизу центрального вокзалу, але саме в той день Марта і Валеріо виставили свою квартиру на сайті. Так ми стали їхніми першими гостями.

Італія: квартира в МіланіІталія: квартира в Мілані

 

Італія: квартира в Мілані

 

Вони зустріли нас машиною на вокзалі, приготували неймовірно смачну італійську вечерю, завершивши її найкращим в Мілані морозивом (так стверджували самі господарі – а для нас те морозиво стало найсмачнішим в усій Італії). А наступного ранку поїхали святкувати Пасху до родичів у Неаполь, залишивши нас самих у величезній квартирі з двома спальнями і двома вітальнями.

 

Італія: квартира в Мілані

 

У тій квартирі було кілька моїх утілених мрій: стіночка зі спеціями, простий великий дерев’яний грубий стіл і такі ж грубі дерев’яні книжкові полички. Що цікаво, колись ті книжкові полички були зовсім не книжковими: на них зберігали мішки з рисом. 


Італія: квартира в Мілані

 

Господарі майже всі меблі й аксесуари придбали на місцевому блошиному ринку або отримали в спадок. Столові набори зі справжньою позолотою, порцелянові тарелі, старовинні дзеркала, лампи й торшери, столики, стільці, дерев’яного коника (Богдана одразу його зацінила й гойдалася весь вечір, забувши про втому після переїздів і перельоту, і не зважаючи на нашу вечерю при свічках)…   


Італія: квартира в Мілані

 

Будинок зведений у 1910 році й досі зберігає всі принади історії. Господарі ставляться до них дуже дбайливо (у «інструкції з використання» є лише два правила: не курити й не ходити взутими): щоби не пошкодити оригінальну плитку на підлозі, Валеріо набив на підніжки кожнісінького елементу меблів повсть (так, навіть на рейки іграшкового коника!); ліпнина на стелях віталень теж не пошкоджена люстрами – освітлення створюється торшерами і свічками); ліфт, який з’явився у домі пізніше, винесений у внутрішній дворик – щоби подбати і про історичну непорушність дому, і про власний комфорт. Навіть вітражі у ванних кімнатах – і ті оригінальні!

Про цю квартиру можна розповідати чимало історій. І нам там просто було дуже добре.


Італія: квартира в Мілані

 

До речі, якщо ви теж плануєте загоститись у Мілані і скористатися послугами airbnb, ОСЬ вам моє реферальне посилання, котре забезпечить вам 22 євро знижки на першу подорож. А посилання на квартиру Марти і Валеріо ось тут.  


Італія: квартира в Мілані
Італія: квартира в Мілані
Італія: квартира в Мілані
Італія: квартира в Мілані
Італія: квартира в Мілані
Італія: квартира в Мілані
Італія: квартира в Мілані
Італія: квартира в Мілані
Італія: квартира в Мілані

 • Повернулися
 • Чому я купую своїй дитині дерев’яні іграшки
 • Мамський щоденник
 • 2014. Підсумки
 • Щоденникове

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, podcast, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Велика різдвяна книжка, Греція, Дім Мрії, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Слово на перетині, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, домівка, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, Хрущик, Хутір Тихий, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, есеї, карантин, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цінності, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори, історія
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  Monastyrski © 2014-2020