Надійка Гербіш
червня 19 (Нд) 2016, 00:13
Венеційська субота разом з Надійкою Гербіш, Богданою Бондар та «Чарівним Атласом»

Венеційська субота разом з Надійкою Гербіш, Богданою Бондар та «Чарівним Атласом»

 

Фото - ВСЛ, Книгарня «Є»
 
У суботу, 18 червня, у київській Книгарні «Є» дорослі та маленькі читачі разом з письменницею Надійкою  Гербіш та ілюстраторкою Богданою Бондар подорожували Венецією під час презентації книги «Мандрівки з Чарівним Атласом» від ВСЛ. Авторки розповіли історію народження книжки та  про магію перетворення тексту на ілюстрації.
 

 


 
«З цією книжкою пов’язані особливі спогади, - зізналася Надійка Гербіш. - Ми з донькою і чоловіком вибралися у довгоочікувану мандрівку до Італії. Це була подорож не для написання нових книжок, я просто відпочивала і ні про що не думала. Але потім, переглядаючи фотографії та згадуючи історії, які нам переказували, я вирішила написати казку про двох дітей та їхні мандри, щоб поділитися своїми враженнями та відкриттями. Я намагалася заховати у книжку спогади про Венецію  для своєї доньки».  
 

Венеційська субота разом з Надійкою Гербіш, Богданою Бондар та «Чарівним Атласом»

 
За словами Богдани Бондар, робота над книжкою цілком її захопила. «Коли я отримала пропозицію від «Видавництва Старого Лева» і дізналася, що автор книжки – Надійка,  я зрозуміла, що на мене чекає дуже цікаве завдання. Коли я почала читати, всі ці ілюстрації одразу з’явилися перед очима, ніби я дивилася кіно. В якийсь момент у мене було таке враження, що ілюстрації були вже намальовані раніше, а мені потрібно було відтворити те, що вже десь існувало».
 
Поки дорослі купували книжки, спілкувалися та отримували автографи авторок, діти створювали свій власний кольоровий світ разом з Богданою Бондар під час майстер-класу з малювання аквареллю.
 
 
Мітки:
 • Forbes про "Мандрівки з Чарівним Атласом"
 • Рецензія Христини Содомори "Чарівна подорож у реальне місто"
 • 20minut: Фото дня: Надійка Гербіш вчить тернополян математики
 • Надійка Гербіш розповіла про їжаче Різдво
 • «Теплі історії» до кави і шоколаду стали бестселерами несподівано для авторки

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама маленької дівчинки.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Греція, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  студія "ИРІЙ" © 2014