Надійка Гербіш
січня 18 (Нд) 2015, 19:36
Надійка Гербіш розповіла про їжаче Різдво

Більше двох десятків тернополян прийшло 11 січня на зустріч із письменницею. Надійка Гербіш розповідала присутнім історію написання своєї нової книги "Одного разу на Різдво" та зачитувала із неї уривки.

Історія про їжачків була написана за один день. розповіла Надійка Гербіш.

 - Це трапилося позаминулого Нового року, - розповідає письменниця. - 1 січня в нашій сім'ї не є якимось особливим святом. Тож часу в мене було досить. І якось так вийшло, що я сіла і написала історію про те, як відбувалося Різдво в одній їжачій сім'ї.

Герої книги мають риси самої пані Гербіш та її чоловіка, розповіла жінка.

 - Татко-Їжак і справді чимось нагадує мого чоловіка, - каже Надійка. - До слова, мій Ігор  завжди був і моїм першим рецензентом. Він читає мої тексти, ще коли вони є лише на комп'ютері. Риси ж мого характеру можна впізнати в трішки розбишакуватому синочку сімейки їжачків - Форкові.

У дитячій книзі розповідається про те, як напередодні Різдва до їжачків завітали неочікувані гості. Сам сюжет чимось переплітається із біблійними мотивами, розповіла пані Гербіш.

 - Ця історія мені нагадує те, як Марія із Йосипом шукали притулку напередодні народження Ісуса, - каже жінка. - А ніхто їх до себе не пускав. Це історія про те, що навіть неочікуваних гостей варто приймати тепло та душевно.

Книгу "Одного разу на Різдво" Надійка Гербіш присвятила своїй донечці Данусі.

Мітки:
 • Надійка Гербіш: "З дитинства я мріяла бути письменницею"
 • Інтерв'ю Високому Замку: «Пишу всупереч тому, що відбувається навколо»
 • «Теплі історії» до кави і шоколаду стали бестселерами несподівано для авторки
 • Надійка Гербіш мріє про трьох дітей і власний будинок
 • Теплі історії до кави

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама маленької дівчинки.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Греція, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  студія "ИРІЙ" © 2014