Надійка Гербіш
серпня 05 (Пт) 2016, 12:40
Упіймати літо за хвоста

Літні дні ліниві й повільні – може, якраз тому літо злітає так стрімко.

Упіймати літо за хвоста

Ще місяць щасливих літніх буднів – і ми будемо втілювати осінні мрії, діставати з полиць осінні книжки, вмикати осінню музику. Ну а поки літо ще не минуло, треба терміново провести ревізію літніх мрій і спробувати встигнути все-все.

Упіймати літо за хвоста

Свої літні мрії я писала ще в березні. Звісно, за всі ці місяці я встигла намріяти нових на додачу – щось ми вже втілили, а щось іще дуже потрібно встигнути.

Упіймати літо за хвоста

 

Упіймати літо за хвоста

Я проспала всі світанки в невимовно прекрасній Франції й не навчилася пекти яблучних тартів. Мама поїхала в Кенію (а сестра – в Іран, ну й дівчата в цій родині, я вам скажу), тож мені не вдалося показати їй лодзьких музеїв. Я досі не вмію плести вінків і складати папіряні кораблики. Шансів на море цього літа майже немає, але я досі сподіваюся, що нам вдасться вибратися в Карпати.

Упіймати літо за хвоста

 

Упіймати літо за хвоста

А ще на наших поличках поселилося чимало нових книжок, у коробках – океанських мушель, на збаразькому подвір’ї з’явилися пісочниця й маленький басейник, а в домі – дерев’яний ляльковий будиночок і вігвам, ми засиджувалися з подружками до ночі й ходили на концерти під відкритим небом, влаштовували короткі road-trips, малювали акварелями, пускали бульбашки й багато мандрували, бігали по калюжах і дихали на повні груди в Чарівних Місцинах, говорили, розгойдуючись у гамаку, до ночі, а потім видивлялися зірки. Ми наповнювали шлунки піцою, фруктами, ягодами, морозивом, а серце наповнювали вдячністю.

Упіймати літо за хвоста

 

Упіймати літо за хвоста

 

Упіймати літо за хвоста

Але як добре, що літо продовжується, що є, коло чого ще ставити галочки, що є нові мрії й нові очікування. І хоча мені вряд чи вдасться підписати кожному з вас паперову листівку зі словами: «Лови літо за хвоста!», я напишу це тут. Радісного й наповненого серпня!

  • Наші книжки на літо
  • 100 мрій для 100 днів літа
  • Про літо, що минуло
  • 55 ідей для літа
  • Згадати про важливе

  • Мене звуть Надійка.
    Письменниця і перекладачка,
    пригодошукачка і мандрівниця.
    Закохана дружина і
    щаслива мама маленької дівчинки.
    Полюю за натхненням
    і з радістю ним ділюся.
    Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
    Нові книжки
    Мітки
    100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Греція, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори
    Instagram
    Follow
    Підписатися на розсилку
    Visited map

    visited 15 states (6.66%)
    комірка
    студія "ИРІЙ" © 2014