Надійка Гербіш
липня 14 (Чт) 2016, 12:53
Наші книжки на літо

Ще котрогось холодного березневого дня я записала до переліку "100 мрій про 100 днів літа" (зауважте, першим пунктом!) бажання замовити багато нових книжок у перший же день після приїзду до Збаража. Мрія здійснилася, і в цьому будиночку можна побачити майже всі книжки, які долучилися до нашої домашньої бібліотеки цього літа.  

Наші книжки на літо


Наші книжки на літо 

 


Серед тих, що не потрапили до будиночка, чудова книжка про мишенятко Анатоля (можна знайти мультфільми, зняті за мотивами казки) - вона прилетіла зі мною із Франції на початку літа. (Сподіваюся, ви знайшли її серед пост-мандрівних завалів на столі на фото угорі)


Наші книжки на літо

 

Книжки (як і мультфільми) про Каю - суцільна доброта. Дануся їх дуже-дуже любить.

 

Наші книжки на літо

 

"Хто росте у парку" неймовірної Катрусі Міхаліциної - це любов. І must-have.

Праворуч - ще один французький подарунок Данусі: усі пташки у книжечці співають. Чудове тренування + заохочення наслухати пташок на прогулянках і намагатися відгадати співака.

 

Наші книжки на літо

 

Наші перші віммельбухи - одразу два :-).

 

Наші книжки на літо


Наші книжки на літо 


А ці чудові книжечки - до нашої колекції літературних мандрівок.

  

Наші книжки на літо

"Чи вмієш ти свистати, Юганно" для дещо старших діток. Але я читаю її собі й плачу. Бо дуже люблю книжки про дідусів. "Мій дідусь був черешнею" - одна з улюблених книжок на цю тему, хоч і дуже сумна.

Дідусь Петсон і вся серія книжок про нього - чудові теж. Це третя наша книжка із серії, і Дануся дуже любить їх усіх.

 

Наші книжки на літо

 

А це вже для мами. Ну а що! :-)

 

Наші книжки на літо

 

Перша книжка, про Мишеня, дуже подобається мені. А друга, про Місто - Данусі. 

 

Наші книжки на літо

 

"Гойдалка під кленом" - любов-любов. Чудова білінґва - текст, ілюстрації, настрій... Читаємо її на гойдалці під виноградом. А для другої Дануся, здається, занадто доросла - принаймні, радісного захоплення від книжки-гри, яке то бувало раніше, ця книжечка не викликала. 

 

Наші книжки на літо

 

Доні на виріст :-)

 

Наші книжки на літо

 

Прочитана з цього лише "восьма Енн". Мабуть, найважливіша книжка цього літа. Узагалі - цього періоду. Будь ласка, прочитайте її. А найкраще - усю серію про Енн в майстерному перекладі Анни Вовченко.

 

А далі книжки, які я захопила на літо з американської бібліотеки в Лодзі.

 

Наші книжки на літо


Ерік Карл, відомий українським читачам як автор книжки про ненаситну гусінь, написав-намалював цілу купу чудових книжок. Ось дві з них - особливо ми любимо книжечку про хмаринку :-)

 

Наші книжки на літо

 

Наші книжки на літо

 

Наші книжки на літо

Абсолютно дивовижна книжка, дуже співзвучна моєму світо- й діто-сприйняттю. Якось постараюся написати про неї більше, а поки просто дуже раджу.

 

Ну що, залишилося дочекатися і замовити цю незвичайну книжку "Що ховається у лісі?" і сховати гаманець високо-високо хоч на кілька місяців :-)

 

Розкажіть-розкажіть, що цього літа читаєте ви?

 • 100 днів літа: 34-40
 • 100 днів літа: 14-19
 • 100 днів літа: 1-13
 • Данусина бібліотека: продовження
 • 100 мрій для 100 днів літа

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Греція, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  студія "ИРІЙ" © 2014