Надійка Гербіш
липня 10 (Нд) 2016, 23:50
100 днів літа: 34-40

100 днів літа: 34-40

 

У ці дні було дуже багато забіганості, роботи, втоми, подекуди – виснаження. Але миті, про які я пишу тут, виправдовують це все. (Пробачте за три телефонофото в пості: інколи я геть забувала про фотоапарат).

100 днів літа: 34-40

День тридцять четвертий

Простий і добрий день: збирали ягідки і румбамбар, варили компот. Читали книжки на великій дерев’яній гойдалці. Гойдалися в гамаку, розмальовували дерев’яні пазли (подарунок тітоньки Віки) – жирафу й лева. Якраз у той час мама подзвонила в скайп із Кенії й показала дівчинці трохи Африки довкола себе. Дануся відповіла, що хоче туди теж. Довелося діставати з шафи велику дерев’яну жирафу, яку мама колись привезла з тої ж таки Кенії, а потім, напередодні від’їзду, сховала в шафу, щоби вона десь не впала на Данусю. Тепер це нова улюблена іграшка: Бодяня веде з нею бесіди, кладе з собою в ліжко, годує її уявною травою, просить допомогти мамі прибирати.

А ще в обід я, трохи втомлена тим, що Малючка в стопіцотий раз за день нещадно розгромлює порядок в кабінеті, вибігла босоніж надвір і за звичкою попростувала до поштової скриньки.
І знайшла свіжий контракт на книжку, що саме пишеться (зазвичай - у розгромленому порядку кабінету), від ну дуже кльового-любленого видавництва.

Бачила пару диких гусей, які летіли над нашим домом у призахідному промінні. Бабця не встигла побачити, але впізнала їх за лопотінням крил.

100 днів літа: 34-40

 

 

100 днів літа: 34-40

 (розгромлені порядки :-))  

День тридцять п’ятий

Пошта, банк – усе на ровері, юху! І затишні вечорові посиденьки в Наталі з Софійкою. Дівчатка складали леґо (усе, бачу, треба записати набір леґо в перелік покупок), бавилися в басейні, читали книжки, стрибали по дивані – словом, усе, як то роблять дівчатка.

День тридцять шостий

Дощ, похолодання, дуже багато роботи, затишна домашка.

Захоплююся тими дивовижними self-initiated іграми, які веде донечка. Мама розповідала, що іграшки не були для мене конче необхідними: я вигадувала ігри «на пальцях», в уявному світі. Тепер так грається Богданка, і спостерігати за нею, слухати її – таке величезне для мене благословення.

І це зоряне небо щоночі - як тільки хмари минають, ох.

День тридцять сьомий

Ми з дівчатами вибралися в Тернопіль, де в кожної з нас було багато справ і, заодно, багато приємностей: забігли до Зорянки, погостювали в Ілонки з Вікусею, вибралися на піцу (ех, ми так хотіли піцу, замовили гігантську, а вона нам геть не засмакувала), побачилися з чудовою Оксамиткою, погодували голубів, забігли в книгарню й купили дівчаткам книжечок. Втомлена Дануся заснула в машині дорогою додому.

Вона називає мене тепер майже виключно «матусю», а вночі вимагає обійматися міцно-міцно.

 

100 днів літа: 34-40

 

100 днів літа: 34-40

 

100 днів літа: 34-40

 

100 днів літа: 34-40

 

100 днів літа: 34-40

(- Донечко, де ти? - я блукаю книгарнею, нарешті знаходжу дитину, вона дивиться спантеличено, нічого не відповідає, знову занурюється в книжки. Це любов!)   

День тридцять восьмий

Нові книжки, куплені й отримані в дарунок цього літа, тішать несамовито. Дануся «читає» їх сама і просить їй читати. А ввечері залишилася з прабабцею і відпустила маму до церкви. На велосипеді.

Не втрималася і замовила вігвам.

100 днів літа: 34-40

День тридцять дев’ятий

Дощовий Тернопіль, стоматолог, увечері – посиденьки в дорогих дівчат, цінні довгі розмови під дитячі ігри, дорога додому, коли Дануся біжить по вулицях, якими колись бігала я сама і дуже багато обіймів удома.

 

100 днів літа: 34-40

 

100 днів літа: 34-40

 

100 днів літа: 34-40 

День сороковий

Церква-молодіжний клуб у нас удома-робота над новою книжкою і кілька годин на зв’язку з найдорожчим І. Скучили несамовито. Не втрималася – і розказала І. про вігвам. А думала, що зроблю сюрприз. Ех.

 

100 днів літа: 34-40

 

100 днів літа: 34-40

 

 • 100 днів літа: 27-33
 • 100 днів літа: 20-26
 • 100 днів літа: 14-19
 • 100 днів літа: 1-13
 • Про мрії

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Греція, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  студія "ИРІЙ" © 2014