Надійка Гербіш
квітня 01 (Пн) 2013, 16:48
У Тернополі презентували міні-виставу для Надійки Гербіш

Минулого тижня у гості до порталу позитивних новин та «Центру розвитку Тернопільщини» завітали гості із Копичинець. Молоді представники літературно-мистецької студії «Лямпа» зранку побували на прямому ефірі телеканалу ТТБ, а потім презентували свою міні-виставу для Надійки Гербіш.

 

Спочатку ті представники Лямпи», які мали змогу приїхати до Тернополя, зачитали свою поезію. Наталя Зелінська, Таня Борис, Ігор Ставрук  та Оксана Федьків (засновниця студії) ознайомили присутніх із своєю творчістю. Долучився до проведення заходу і отець Ігор Середа.

Потім молоді люди презентували невеличку міні-виставу під назвою «Жінка із запахом кави», яка викликала чимало емоцій у присутньої на заході письменниці Надійки Гербіш. Вона посміхалася, фотографувала молодих поетів, а іноді, здавалося, що у очах в неї застигали сльози. Приємно подивованою була також мати письменниці, пані Тетяна, яка завітала на захід. Після зустрічі під час неформальної бесіди вона зауважила, що виступ був надзвичайно емоційним та щирим.

Задоволеними залишилися і «лямівці»:

– Враження – тільки позитивні, – розповіла Оксана Федьків, – ми були задоволені тим, як гарно Надійка реагувала на все що відбулася. Вона щиро посміхалася, приємно було бачити її разом із рідними та близькими. Дуже приємно було, коли Надійчина мама нам щиро дякувала за те дійство, котре ми підготували. Вона сказала нам багато приємних та теплих слів, як і всі гості котрі завітали до нас. Стільки тепла було від гостей, добрих слів, щирих посмішок, ми дуже цьому раді. Тепла обстановка, приємні люди, тож, я думаю, що якщо щось нам і не вдалося, то ніхто цього не помітив.

Прощаючись із «Лямпою», ми взяли у них обіцянку зустрітися ще не раз. Також їх та інших творчих людей гостинно очікує у своїх стінах «Центр розвитку Тернопільщини».

Відео зустрічі можна переглянути тут.

Більше фото тут.

Оля Терещук, like

Мітки:
 • Книжка буденних дивовиж
 • Надійка Гербіш розповіла про їжаче Різдво
 • Інтерв'ю Високому Замку: «Пишу всупереч тому, що відбувається навколо»
 • «Теплі історії» до кави і шоколаду стали бестселерами несподівано для авторки
 • Надійка Гербіш мріє про трьох дітей і власний будинок

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Греція, Дім Мрії, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, Хутір Тихий, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цінності, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори, історія
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  студія "ИРІЙ" © 2014