Надійка Гербіш
листопада 17 (Пн) 2014, 17:11
Осіннє світло

Я знаю, чому ця осінь така тепла. Бог чує молитви. Я знаю, чому ця осінь така незбагненно красива. Він промовляє до нас щосекунди.

У вересні я бігала травами босоніж, у жовтні носила легкі балетки на босу ногу. Цієї осені було так багато світла. І так легко було заново досліджувати прекрасність світу разом із Богданою.

Зараз холодно і вогко. Ночами завиває вітер. Я перебираю теплі фотографії, як намистини у пальцях, щоби знайти там кадри у подарунок рідним. Готую серце, книжкову полицю і запаси святочного дріб'язку в домі до Адвенту. Пишу довгі переліки подарунків для тих, кого люблю, і тих, кого не знаю. Пишу нові різдвяні казки.

Друзі подарували Богдані півсотні красивущих суконь і я подумки називаю імена маленьких дівчаток, з якими треба цими сукнями поділитися. Цьогоріч народилося стільки прекрасних дівчаток. І хлопчиків. І стільки моїх подруг завагітніли. І всиновили/вдочерили дітей.

Тому що Він продовжує дарувати Свою милість.

 

Тут - трохи фотографій із нашої жовтневої фотосесії від дорогої Зорянки Савчук. У той день було дуже світло.

 

Осіннє світло

 

Осіннє світло

 

Осіннє світло

 

Осіннє світло

 

Осіннє світло


Осіннє світло

 

Осіннє світло

 

Осіннє світло

 

Осіннє світло

 

Осіннє світло

 

Осіннє світло

 

Осіннє світло

 

Осіннє світло

 

Осіннє світло

 • Дорога, радіо і дощ
 • Щоденникове
 • Згадати про важливе
 • Постфорумне
 • Уберегти серце

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама маленької дівчинки.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Греція, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  студія "ИРІЙ" © 2014