Надійка Гербіш
грудня 04 (Чт) 2014, 18:15
Дитяча книжка "Це - наше і це твоє" від телеканалу "Плюс Плюс"

Зовсім малою я мріяла стати вчителькою молодших класів. Потім було ще багато різноманітних мрій, тож про цю я успішно забула. Але коли вчора розгорнула книжку "Це - наше і це твоє" Іванни Найди, то одразу чогось дуже ясно собі уявила, як стою перед класом малих допитливих розумників і розказую їм про українські дивовижі, тримаючи книжку однією рукою просто перед себе.

 

Дитяча книжка "Це - наше і це твоє" від телеканалу "Плюс Плюс"

 


Це перша книжка телеканалу Плюс Плюс і одна з небагатьох книжок у стилі pop-up, котрі з'являються на українському ринку.
Ідея книжки просто розкішна! Ба більше, я не знаю, як учителі молодших класів і матусі, котрі дають своїм дітям домашню освіту, обходилися без цієї книжки раніше (швидко-швидко виправляйте це непорозуміння!). Деякі факти здивували й мене - і я собі можу тільки уявити, якими барвами заграє уява котрогось малого мудрагелика, коли він прочитає, що соляна печера, звідкіля українці видобувають сіль, настільки велика, що там можна літати на повітряній кулі! І що хтось, власне, уже такі польоти здійснював!

 

Дитяча книжка "Це - наше і це твоє" від телеканалу "Плюс Плюс"

  

Дитяча книжка "Це - наше і це твоє" від телеканалу "Плюс Плюс"Книжка зроблена добротно, має великий формат і цупкий картон, з якого виконані 3-D ілюстрації. Малюнки мене спершу трішки засмутили: надміру вже серйозні обличчя деяких героїв, а дрібних вишуканих деталей, котрі так приємно розглядати, майже нема. Але на то є причина: книжка дещо схематично показує визначні факти нашого краю, аби надихнути малих читачів довідатися більше. Шукати, аналізувати, закохуватися, пишатися, берегти, розвивати і створювати щось нове, геть неймовірне, щоби у наступних книжках із серії мали про що писати.

 

  

Дитяча книжка "Це - наше і це твоє" від телеканалу "Плюс Плюс"

 

Дитяча книжка "Це - наше і це твоє" від телеканалу "Плюс Плюс"

 

 • 2013-тий у приводах сказати «Дякую»
 • "Одного разу на Різдво"
 • Дорога, радіо і дощ
 • Щоденникове
 • Листи

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Греція, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  студія "ИРІЙ" © 2014