Надійка Гербіш
лютого 19 (Пт) 2016, 02:16
Історія про історію

Одного вечора – я саме приїхала до Києва на презентацію «Теплих історій до шоколаду» після безсонної ночі й цілісінького дня презентацій та інтерв’ю в Житомирі – я зустрілася з паном Олегом, дипломатом і прекрасною людиною, чий блоґ давно читаю в мережі. Він пригостив мене смачним обідом і подарував книжку своєї доброї знайомої про Венецію. Я зраділа – тому що люблю книжки, а ця ще й була дуже гарна. Але, пам’ятаю, подумала, що от Венеція мені, мабуть, світить ще не скоро. Тож книжку почала читати – і відклала на полицю.

Історія про історію

Але минуло всього два роки, і я таки опинилася у Венеції. І не сама, а з найдорожчим І. й нашою маленькою донечкою. Пригадую також, як ходила по вже дуже теплому, але ще геть безбарвному після зими збаразькому подвір’ї, заколисуючи Данусю в ерго-рюкзаку за спиною, і читала цю книжку, не до кінця вірячи, що вже за тиждень мала побачити те все на власні очі.

На щастя, та мандрівка таки відбулася. І стала надзвичайним, дуже-дуже особливим часом для нашої маленької сім’ї. (Тут –підбірка фотографій про маленькі подорожні дива). А коли ми повернулися додому, написалася ця казка. І з того часу з нею стаються всілякі чудові події. Ну, по-перше, її взяли у видавництво. По-друге, їй підшукали просто неймовірно талановиту художницю. І редакторку! (Наталка Малетич працювала також над моїми «Дороговказами…», і в мене є всі причини захоплюватися нею не лише як талановитою письменницею, але і як талановитою редакторкою). Зараз ця книжка готується до нових пригод, і я колись вам про них теж розповім, але зараз мова не про це.

Історія про історію

А про те, що одного дня, саме тоді, коли мені так нестерпно хотілося хоч маленького, але дива, дядечко Пасьтась (так Дануся називає поштаря) приніс нам у скриньку повідомлення, що книжка вже прилетіла в Лодзь. Я побігла на пошту, не чуючи ніг, а додому йшла, усміхаючись до вух і мало не плачучи. Бо ж з пакунком!

Історія про історію

Ну а ще про те, що моїй найдорожчій маленькій дівчинці, моїй мандрівниці й книголюбці, книжка теж дуже сподобалася. Одного дня, дасть Бог, Дануся зможе прочитати її сама й розгадати всі ті маленькі таємниці, які я заховала для неї у тексті (спогади про місця, де вона смакувала італійські сири, годувала голубів чи захоплено роззиралася довкруж; червоно-білі смужки на її сукні, мелодії, які грали вуличні музики…)

А поки вона солодко спить, а я пишу продовження казки, уже геть про інше місто, в яке колись закохалася сама і яке, сподіваюся, їй також дуже сподобається - ну так, oдного дня.

Історія про історію

 
 
 • Венеція в картинках
 • Тернопільський вечір з "Дороговказами..."
 • Подорожні нотатки з Львівського форуму видавців
 • Перша велика мандрівка Малючки
 • Два роки Теплих історій

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама маленької дівчинки.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Греція, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  студія "ИРІЙ" © 2014