Надійка Гербіш
лютого 25 (Чт) 2016, 20:46
Незвичайна книжка

Сьогодні нам додому принесли подарунок небаченої краси – «кваєт-бук» від казкарки й арт-терапевтки Олександри Орлової.

І в мене стільки емоцій, що найпростіше було би говорити непосортованими прикметниками-іменниками-дієсловами-вигуками, і аж ніяк не штивними реченнями, але чекати з цим записом я не можу: треба терміново поділитися красою!

Незвичайна книжка

 

Це книжка, у яку малеча може запросто «поринути» (що мало би вивільнити мамин час на написання нових книжок, але наразі мама зацікавлена в цьому шматяному диві не менше, ніж дитина). Книжка яскрава, красива, текстурна і з великою кількістю «секретиків». Ну і різноманітних застібок. У цьому її первинна ідея: навчити дитину користуватися різними застібками в цікавій ігровій формі. Гусениця перетворюється на метелика завдяки одному лише ґудзичку, одяг причіпляється справжніми дерев’яними прищіпками, а в гондолу можна посадити мініатюрну лялечку!

Незвичайна книжка
Незвичайна книжка
Незвичайна книжка
Незвичайна книжка
Незвичайна книжка 

 

Але для мене ця книжечка така особлива ще й тому, що Саша її зробила про нас: я зі сльозами розглядала кожну сторінку, на якій поселилися нагадування про деякі мої книжки – «Теплі історії до кави», усі пригоди Мишенятка, «Одного разу на Різдво» й «Мандрівки з Чарівним Атласом: Венеція», про наші подорожі й наші любові (як-от про метеликів і коника-гойдалку – до речі, саме Саша пошила для Богданчиного дерев'яного коника чудесне сідельце).

Незвичайна книжка
Незвичайна книжка
Незвичайна книжка

 

Залюблена-щаслива-вдячна безмежно. Пост короткий, на будь-які питання відповідатиму залюбки, але згодом (бо зараз біжу гратися книжкою!), а поки запрошую вас на затишний блоґ Саші про її життя в Сієтлі. А тут - чудовий і дуууже цікавий "дівчачий" проект

 

А ось тут взагалі можна підглянути за тим, як створювалося це диво :-). 

Нехай і ваш вечір буде казковим!

 • Данусині книжки - продовження
 • Про дощову радість "Дороговказів" - замість анотації
 • Книжки для малюків
 • Дитяча книжка "Це - наше і це твоє" від телеканалу "Плюс Плюс"
 • "Одного разу на Різдво"

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама маленької дівчинки.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Греція, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  студія "ИРІЙ" © 2014