Надійка Гербіш
вересня 07 (Пн) 2015, 17:12
Про дощову радість "Дороговказів" - замість анотації

Сьогодні я поверталася з пошти під дощем, жонглюючи парасолею, капюшоном, якого безперестанку зривав мені з голови якийсь страшенно невихований вітер, і невеликим пакунком з видавництва. З чим би ви думали – з авторськими примірниками нової книжки – новоспеченими, із запахом свіжої фарби і всім таким. Хотілося танцювати, але на мене в цьому чарівному містечку і так нерідко дивляться трохи скоса, того я просто бігла і видзвонювала найближчим (то нічого, що телефон міг впасти в болото від такого жонглерства, однаково я вже розбила тамтешній екран наніц через свою неуважність).

То дев’ята моя видана книжка – і найулюбленіша (наразі). Найособливіша, бо така якась про найглибше і найважливіше. З терпкою сумішшю жартів, радісних історій, болю і світлого смутку. Вона зовсім маленька, мікроскопічна навіть, але в ній вмістилося стільки важливих для мене уроків, якими хочеться поділитися. Тут – про Бога, дороги, падіння і помилки, сумніви, дива, сльози, любов, токсикоз, «джазмена» Ісаю, про молитви, материнство, війну, прощення і життя як мандрівку. Попри заїждженість цієї метафори я спробувала відійти від звичних шаблонів і штибів, говорячи про щоденну надію і Богосприйняття.

Про дощову радість "Дороговказів" - замість анотації

Місцями позамежна її оголеність і моє самозабуття в пошуках Його – це, свого роду, повернення до втраченого раю віри. І я дуже сподіваюся, що воно додасть сміливості в очікуванні нових див від Нього не лише мені.

Тут про радіо, бо колись я завжди хотіла там працювати. Вести якусь розмовну опівнічну передачу. І ставити улюблену музику. Мені не довелося збагатитися таким досвідом, зате я могла писати, промовляючи. Думаючи про тих, хто в дорозі – коли дощ розмиває світло фар у красиве боке, і є достатньо часу, аби думати про найважливіше.

Коли я написала на ФБ, «навіть не маю звичного нетерпіння, як то буває перед виходом нових книжок. […] Чесно кажучи, мені навіть якось боязко запрошувати вас на цю презентацію. Особливо тому, що Ігорчик залишиться з Мацьопством, а його присутність завжди створює невидимі стіни для мене, стіни, за якими нема чого боятися. Але, може, воно й на краще – пройду цей момент замежевої відкритості і беззахисності сама, наражаючись на критику і незручні питання, задля того, щоби поділитися найкоштовнішим, що знайшла в процесі написання», і прекрасні тернопільські журналісти з особливим почуттям гумору поширили цю новину під назвою «Чому тернопільська письменниця боїться йти на презентацію своєї книжки»))).

/Пригадується, як перед приїздом до Збаража Юрія Луценка, де серед іншого, він мав зустрітися зі мною за кавою (перебуваючи у в’язниці, він прочитав «Теплі історії до кави» - і написав звідтіля дуже добрий, дуже життєствердний відгук, за який я пану Юрію дуже вдячна), тернопільські журналісти написали новину «Юрій Луценко на Тернопільщині зустрінеться з красивою жінкою», ггг./

Так ось. Книжка вийшла. У четвер буде презентація у Львові, в рамках Форуму Видавців. (ресторан «ГРУШЕВСЬКИЙ Cinema Jazz»  на просп. Шевченка, 28), початок о 19:00. Гості – директор видавництва «Свічадо» Богдан Трояновський та письменниця Дзвінка Матіяш. Модерує історик, доктор філософських наук зі Стокгольма Юля Юрчук.

14 вересня презентація відбудеться у тернопільській книгарні "Є", початок о 18:30. Гість – професор, доктор медичних наук, пастор Петро Сельський. Модерує журналістка Анна Золотнюк.

Будь ласка, приходьте. Мені насправді трошки лячно – вперше, попри десятки проведених презентацій, на яких я не мала й дрібки страху. Але ваша підтримка багато для мене значить.

Про дощову радість "Дороговказів" - замість анотації

 

Про дощову радість "Дороговказів" - замість анотації

 

 • ...і ще б я її обняла
 • 2014. Підсумки
 • Зимові книжки
 • 27
 • Два роки Теплих історій

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, podcast, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Велика різдвяна книжка, Греція, Дім Мрії, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Слово на перетині, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, домівка, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, Хрущик, Хутір Тихий, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, есеї, карантин, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цінності, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори, історія
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  Monastyrski © 2014-2020