Надійка Гербіш
липня 13 (Пн) 2015, 01:11
...і ще б я її обняла

днями чистила архіви і натрапила на цю олександрійську фотографію. мені тут 22, я щойно закінчила універ і почала працювати головним редактором християнського видавництва. ми з І. задля того покинули Збараж і поїхали в Олександрію. я ще не знаю, що за кілька днів я вперше поїду в закордонне відрядження, спершу - в Європу, потім - до Штатів. що за кілька місяців в І. буде ще одна операція, він повністю оклигає після аварії й почне ходити сам, без милиць чи палиці. і що в той самий місяць вийде моя перша книжка. я ще не знаю, як дивовижно зміниться моє життя всього за рік. 

я дивлюся на ту дівчинку і дуже яскраво пам"ятаю, чим вона тоді жила. у серці вміщалися всеохопна любов до світу і людей довкола - і гнітюче, невитравне невдоволення собою. я думаю про її сльози й зіщулені від розгублення плечі, і про щасливу усмішку при заплющених очах, коли вітер свистів у волоссі. думаю про її сміливі кроки назустріч невідомому. 
шкода, що вона не знала того, що я знаю зараз. якби могла, то сказала би їй, що вона, насправді, молодець. сказала би, що Бог не вимагає від нас бездоганності, Йому достатньо щирого рішення нашого серця. я б розказала їй, що за якихось 5 років не втілиться жодна її тодішня матеріальна мрія, зате в життя прийде стільки інших, значно, значно важливіших благословінь. я б розказала їй, що за кілька місяців, відсвяткувавши 5 річницю шлюбу, вони з чоловіком наважаться на мрію про дитину. але це станеться не одразу - і що то не страшно, Бог має на все свій час. лікарі мусять сказати їм, що в природний спосіб їм нічого не світить, просто для того, щоби Бог подарував Диво всупереч. бо коли лікарі напишуть саме те, маленька Богданка вже тлумитиметься в животику.
я б розказала тій 22-літній дівчинці, що її недоліки потрохи будуть шліфуватися і зникати. не всі, звісно. і не так швидко, як хотілося б. але її найпрекрасніші риси, її любов і ніжність, її сміливість і тяга до пригод, її легкість і щирість - все це залишиться. я б сказала їй, що за 5 років вона стане саме такою жінкою, як мріяла з дитинства. я б навіть показала їй свій сьогоднішній рокерський чорний манікюр. і показала би квіти у вазі на підвіконні. бо найрідніший І. таки збагнув, що його дружина любить волошки, а не троянди, і навчився дарувати саме їх. я б показала їй книжки на полиці в кабінеті, присвячені чоловікові, донечці і мамі. майже десяток книжок! я б розповіла їй про далекі країни, якими вона мандруватиме в найближчі роки. і що в її донечки буде казковий дерев"яний коник.
...я б розповіла б їй також про те, що інколи буде дуже боляче. що країна стане іншою. зболеною. місцями страшенно понівеченою. і сказала б, що не знаю, що чекає її - і цю прекрасну країну - в майбутньому. і додала б, що їй все одно не треба боятися. бо є Той, на Кого можна оперти свою надію. і не захитатися. і що, я б знову нагадала їй, Він не вимагає нашої бездоганності, лише щирого рішення. і ще б я її обняла.

...і ще б я її обняла

Мітки:
 • Казковий дерев'яний замок
 • Про часоплинність
 • 27
 • Дорога, радіо і дощ
 • Щоденникове

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, podcast, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Велика різдвяна книжка, Греція, Дім Мрії, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Слово на перетині, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, домівка, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, Хрущик, Хутір Тихий, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, есеї, карантин, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цінності, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори, історія
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  Monastyrski © 2014-2020