Надійка Гербіш
лютого 27 (Сб) 2016, 11:57
15 родинних активностей в очікуванні весни

Любов до переліків - смішна штука, яка (доволі часто) виявляється корисною. Ділюся нашим списком передвесняних активностей. А все, що не встигнеться за цих кілька днів (бо скільки ще тої зими?) сміливо можна робити й навесні. Тому що весь цей перелік - просто про радість.


15 родинних активностей в очікуванні весни

***

1. Nature hunt: у нашому переліку для прогулянок лісо-парком вписані цікаві сухі гілочки, кора, мох, шишки, вцілілі після зими сухі листочки, травинки, пір’їнки, перші квітки, павутинки, хмари, пташки, жучки, камінці, калюжі, пісок, болото, земля. Знайти, розглянути, обговорити, спробувати на дотик – що, звісно, можливо; поставити галочку)). Хороший сон і здоровий колір шкіри йдуть у комплекті.

2. Передвесняне прибирання: ну бо навіщо чекати далі?

3. Книжки про весну. Родинні читання, обговорення малюнків і активності за мотивами – це один з наших улюблених способів проводити час разом. Узагалі та в очікуванні будь-якої пори року зокрема.

4. Купити кокосову олію! (Кокосова олія – одне з найкращих моїх смакових і косметичних відкриттів минулого року; замовляла тут * - підійде будь-яка extra virgin coconut oil).

5. Годувати качок у парку й голубів на міських площах. А ще краще – влаштувати "справжні" спостереження за пташками. Тут – чудовий ресурс Українського товариства охорони птахів. Ми вже зареєструвалися!

6. Влаштувати лісову вилазку: фотографувати підсніжники.

7. Навчитися робити щось, чого досі не вміли і навіть трохи боялися. Цього тижня я пішла в басейн – він такий глибокий, що я досі боюся відплисти за метр від стіни навіть із дошкою, зате ж стільки кайфу в процесі!

8. Ходити в музеї: тепер у нас є довгий перелік! Дві галочки вже в активі - згодом покажу детальніше.

9. Додати кольорів: шарфики, парасолі, листівки, кольорові салати, веселки з пластиліну-кольорового-паперу-альбомів і фарб чи олівців… Усе це примножує радість – перевірено!

10. Ґумаки + калюжі = любов.

11. Подорожувати з колоритом. Подорожуючи всі разом, ми не зупиняємося в готелях (дорого) чи хостелах (не завжди зручно з дітьми). Тож ще одне відкриття минулого року – цей сервіс * для мандрівників, які хотіли б зупинитися в місцевих мешканців, але не наважуються на couchsurfing. Найближчі наші заплановані мандрівки – до Вроцлава і Ґданська, і я вже, ох, не можу дочекатися.

12. Актуально завжди: переглянути гардероб-бібліотеку-дім-у-цілому, може, знайдуться вартісні речі для притулків чи соціальних служб. Родини переселенців досі потребують нашої турботи. І ця турбота для нас самих – ідеальний рецепт від будь-яких передвесняних депресій.

13. Звільнити мозок від зайвої напруги й списків to-do: написати перелік справ, які ви мусили-обіцяли-хотіли зробити, але з різних причин відкладали. Важливо: написати так, щоби ви той перелік бачили – і якомога швидше з ним «розібратися». Тим часом вашому мозку буде приємніше зосередитися на інших важливих речах.

14. Піти на побачення: з чоловіком, дружиною, другом, подругою, донькою, сином, мамою, татом, братом, сестрою – з ким завгодно. Просто для того, щоби провести трохи часу з дорогою людиною поза звичною обстановкою. І поговорити/помовчати про те, що в звичному ритмі весь час відкладалося «на потім».

15. Подарувати книжку сільській бібліотеці. Хай і туди долетить весна.


 

* Якщо ви ще не зареєстровані на цих сервісах, то за реферальним посиланням отримаєте знижку на перше замовлення чи першу поїздку. 

 

 • 100 випадкових фактів про мене ¼ - маленькі радості
 • Домашнє навчання для дворічок
 • 13 способів зробити (будь-який) дім затишним
 • 50 зимових родинних активностей для радості
 • Уберегти серце

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама маленької дівчинки.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Греція, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  студія "ИРІЙ" © 2014