Надійка Гербіш
березня 26 (Сб) 2016, 16:04
Альтернативні іграшки

Я навмисне називаю їх так, хоча, звісно, це не зовсім правда. Насправді іграшки, схожі на ті, що я зараз покажу, існували дуже давно. Задовго до того, як якийсь еко-ненависниквинахідник вигадав, наприклад, пластик.

Альтернативні іграшки 

Я не раз уже тутрозказувала, що дуже люблю дерев’яні і шматяні іграшки. Хоча б тому, що вони красиві. І ще тому, що мені подобається ними гратися разом із Богданою. З собою до Лодзя ми захопили не так багато всього (зате перед сном Дануська любить слухати, як я розказую про Збараж і вголос мрію про літо), але кілька наших цяцьок таки покажу. І оскільки я обіцяла у фб розказати в деталях, що звідкіля – розказую.

Альтернативні іграшки

Альтернативні іграшки

Ну, по-перше, ляльки: оту найбільшу я подарувала Данусьці на Різдво західного обряду, коли наш тато був в Україні, а нам особливо хотілося маленьких буденних див. Разом із набором дерев’яних фруктів, які можна різати (всередині – липучки, такі ж, як часто бувають у спортивних куртках) – його я купила на тутешньому різдвяному ярмарку.

Ті дві, що посередині, нам подарували чудові мами маленьких дівчаток – Вікусі і Дженьки. А найменшу, ручної роботи ляльку, подарувала прекрасна українська журналістка Мар’янка Кріль, яка восени запрошувала мене на літературну зустріч до Любліна. Ляльку звуть Лора (Богдана назвала її так на честь Лори Інґаллс, книжки про яку вона страшенно любить розглядати; назвала з моєї подачі – я про це запитала, але величезна любов до цих книжок не має нічого спільного з моїми порадами – хіба що той факт, що я читала їх у вагітність і в грудне годування, гг).

Альтернативні іграшки

Мишенятко за мотивами моїх «мишеняткових казок» подарувала нам прекрасна і творча Марина Іванова, власниця цікавезного блоґу для мам.

Альтернативні іграшки

Баранчик Рассел (матеріали: вовна + дерево) приїхав зі мною з Вроцлава, тепер ми разом із ним читаємо книжки. А маленькі коник, котик, туфелька і зайчик – подарунки наших талановитих подружок. Курочка – з уже тутешнього пасхального ярмарку.

Дерев’яний балансир – авторства того ж прекрасного збаразького майстра, який робив для нас літери, коника, ковчег з тваринками, фотоапарат, різдвяний триптих… Словом, робив він для нас багато всього. Гратися цікаво не лише Данусі, але й батькам (маленьке зізнання: я складаю його мало не щовечора, виправдовуючи витрачений час тим, що це я «прибираю» перед сном; угу).

Альтернативні іграшки

Серветка з маркуванням – від неймовірної казкарки і майстрині Олександри Орлової (так, тої самої, яка зробила для нас найрозкішніший можливий подарунок, кваєт-бук за мотивами картинок з нашого життя).

Альтернативні іграшки

Ну і шматяні фрукти-овочі – мас-маркет з Ікеї, нічого супер-творчого. Але й вони дуже затребувані в наших іграх. Поки я писала цей запис, дівчатковий тато з`їздив туди ж і купив дерев’яні кубики. Дівчинко, прокидайся уже чи що :-).

Альтернативні іграшки

 

Ну й бонус - фотографія з літа. Багато красивих картинок з дерев"яними іграшками й не лише - за теґом.
Альтернативні іграшки
 • 13 способів зробити (будь-який) дім затишним
 • 50 зимових родинних активностей для радості
 • Казковий дерев'яний замок
 • Чому я купую своїй дитині дерев’яні іграшки
 • "Одного разу на Різдво"

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама маленької дівчинки.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Греція, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  студія "ИРІЙ" © 2014