Надійка Гербіш
квітня 15 (Пт) 2016, 21:04
Сім запитань до Надійки Гербіш
Усі люди різні, неповторні, і кожен носить у собі цілий Всесвіт. Це так, але є й чимало такого, що притаманне усім без винятку: ім’я, мала батьківщина, дитячі мрії, люди й місця, які додають сили тощо. Щось таке, де статуси, статки, рейтинги й кар’єри втрачають свою вагу, бо різні, неповторні, самобутні.., усі ми – люди. 
Власне, зваживши, на це, ми й сформулювали запитання бліц-інтерв’ю для нової рубрики "Сім запитань до…”. Отже…
GerbishЧи знаєте історію, як Вам обирали ім’я? 
Мама чекала хлопчика, а бабця візьми й скажи: "Але якщо буде дівчинка, назви її в мою честь”. Мама погодилася – вуаля.
Ким мріяли стати в дитинстві?
Письменницею, вчителькою, археологом… А ще – мамою і мандрівницею.
Які події у своєму житті вважаєте знаковими/переломними?
Я вірю, що всі події, навіть найменші, найдріб’язковіші, так чи інакше докладаються до моментів, які ми згодом називаємо переломними. Не раз пересвідчувалася, що майже чи геть випадкові знайомства/квитки/книжки/подорожі відігравали ключову роль у якійсь дуже важливій життєвій історії. Але якщо відібрати сюди, власне, "результати” – то можу назвати свій свідомий прихід до Церкви, зустріч з чоловіком, народження доньки, зібрану докупи сміливість під дверима першого видавництва, у яке я потрапила… Мабуть, для сторонніх ці віхи видаються передбачуваними і банальними, але ж безліч маленьких радостей і дивовижних пригод починалися саме з них.
Чия думка для Вас найважливіша?
Якщо йдеться про людей – то, однозначно, думка чоловіка. Є ще дуже вузьке коло близьких, чия думка важить надзвичайно багато, але Ігор – перший, кого запитую про свої важливі рішення, довіряю найважливіше і з ким розділяю радість.
Яке місце на Тернопільщині є для Вас особливим?
Мої дорогі "Чарівні Місцини” – маленький шматочок лугу між Збаражем і Залужжям, де тече річка Гнізна (її підживлюють кілька джерел, розташованих між деревами на березі), пасуться коні і корови, а розмаїті красивенні птахи прилітають пересвідчитися, що байки, котрі їм переповідали старші про землю, таки мають підтвердження.
У якій з країн мрієте побувати?
До формату видання радше пасуватиме скрооомний перелік країн, про які я особливо не мрію. Усі решта – в записнику з мріями, навіть якщо не перераховані поіменно. Ісландія, Нова Зеландія, Перу, Шотландія, південь Франції, Уругвай, Малайзія, Грузія, Канада, Гренландія… Ну, я ж казала, що краще не починати.
Фраза, що ніколи не втрачає для Вас актуальності…?
Завжди радійте – це біблійна настанова, якою я намагаюся керуватися на щодень.
 
Мітки:

Мене звуть Надійка.
Письменниця і перекладачка,
пригодошукачка і мандрівниця.
Закохана дружина і
щаслива мама.
Полюю за натхненням
і з радістю ним ділюся.
Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
Нові книжки
Мітки
100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Греція, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори
Follow
Підписатися на розсилку
Visited map

visited 15 states (6.66%)