Надійка Гербіш
вересня 22 (Чт) 2016, 23:58
Домашній кінотеатр

Щойно в серпень закралася перша прохолода, я почала мріяти про осінь: затишну, радісну, спокійну й усіляко дивовижну. Щоби з акварелями, гарбузами, грубкою і домашнім кінотеатром теж.

Спершу ми планували зробити вечірку в чарівному саду подруги, з великим екраном і зоряним небом над головою. Але потім раптом сталися вересневі майже-морози, і плани різко змінилися. Від уявлюваного диво-вечора залишилося не так багато, однак то був корисний досвід, і наступного разу я сподіваюся все влаштувати значно краще (попкорн! літо-тепло-сад-великий екран! батьківська зона!)

Домашній кінотеатр

 

Домашній кінотеатр

 

Домашній кінотеатр

 

Домашній кінотеатр

 

Домашній кінотеатр

 

Ми дивилися першу серію мультика від Disney "Майлз із майбутнього" на ПлюсПлюсі (додаю посилання, щоби довго не переказувати сюжет і дотичні деталі – якраз після перегляду я злягла з пребридкою застудою, а сьогодні до мене долучилася й Дануська, тож оратор з мене зараз ніякий) й принагідно поговорили про «сито» й навіщо воно є.

Ну бо навіть в найнауковіших енциклопедіях пишуть про інопланетян, та що там енциклопедії, навіть Абетка розповідає віршика про таких собі енелят!)) Усі ці образи неуникні в дитячій розважальній індустрії – тому отакий от спільний з батьками перегляд і спільне обговорення побаченого (чи прочитаного) згодом видається мені дуже важливим.

 

Домашній кінотеатр

 

Домашній кінотеатр

 

Домашній кінотеатр

 

Домашній кінотеатр

 

Домашній кінотеатр

 

Та поки я переймалася, чи у всіх достатньо гарячих напоїв, діти захоплено стежили за космічними пригодами Майлза і його дуже дружньої (великий плюс картини!) родини, а один маленький хлопчик у шоломі й зі справжнім лазерангом (величезне спасибі компанії Disney за надані для перегляду іграшки - вони кльовезні!) навіть встиг перевтілитися в міжгалактичного героя.

У кожній серії мультика про хлопчика Майлза, його маму - капітана Фібі, тата Лео - механіка й інженера, сестру Лоретту, фахівчиню з техніки, і домашнього улюбленця - робострауса Мерка (премилий герой, до речі), розповідають якийсь цікавий факт про космос. Ну а дружня сімейка долає різні перешкоди, щоби визволити кого-потрібно, дослідити що-потрібно й просто жити цікаво й весело. Інколи лякає, на яку небезпеку батьки наражаються самі й наражають своїх дітей, але без цієї небезпеки не було б і захоплюючих пригод - і, все-таки, добре, мабуть, знати, що ти - герой диснеївського мультика, і що тебе не чекає ніщо інше, як неймовірний гепі-енд.

 

Домашній кінотеатр

 

Домашній кінотеатр

 

Домашній кінотеатр

 

Домашній кінотеатр

 

До речі, відкриття цього тижня: якщо у вас, як і у нас, немає телевізора, до наших послуг є кілька онлайн-серверів, які за невеликі гроші роблять вам телевізор у комп’ютері! Увесь світ в інтернеті, словом.

 

Домашній кінотеатр

 

Домашній кінотеатр

 

Домашній кінотеатр

 

Домашній кінотеатр

 

Мітки:
 • 70 щонайзатишніших осінніх традицій
 • Упіймати літо за хвоста
 • Про цілі на рік
 • Тато приїхав! Дуже різдвяний пост :-)
 • Про Лодзь і нас у ньому

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама маленької дівчинки.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Греція, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  студія "ИРІЙ" © 2014