Надійка Гербіш
травня 17 (Пт) 2019, 15:46
Про найкраще в місяці: квітень

Нагадування собі: записувати варто одразу, інакше забувається. І це, правду кажучи, дуже добре. Бо коли забувається те, що вчора – більше зосередженості на сьогодні. А ще працює un-cluttering – у контексті речей, графіків, переліків, вимог до себе, а також того, що треба пам’ятати. Коли важить передусім головне, а другорядне залишається собі другорядним. У квітні було ще холодно, однак ми багато часу проводили надворі – а це завжди наснажує – особливо в турбулентні періоди. Я відмовилася від десятка чудових пропозицій, від деяких – через сльози. Однак чітко розуміла, що вчитися говорити «ні» зараз дуже на часі. Як пише авторка книжки, яку я так хвалила минулого місяця, ми кажемо «ні» не заради «ні». Ми кажемо багато «ні», щоби згодом сказати кілька, але дуже вагомих «так».

Про найкраще в місяці: квітень

Робочий проект місяця І все ж, я багато працювала, бо робота, як і прогулянки – чудові ліки від зайвих хвилювань. Один з китів моєї великої любові до своєї роботи – це люди, з якими доводиться мати справу. А мене завжди зворушує шляхетність особливих людей. Наприклад: розмовляла скайпом із чоловіком, чиї есеї свого часу формували моє світобачення; зіркою міжнародного книговидання, людиною-велетом. Навіть уявити боюся шаленство його графіку! І все ж, він попросив зідзвонитися, аби повідомити новину, яку не хотів сповіщати листом, бо вважав, що деякі розмови мають відбуватися віч-на-віч, навіть якщо співрозмовників розділяють тисячі кілометрів. І не тому, що в розмові випливала б якасьтаємна інформація, а просто тому, що сповіщати про зміну певних рішень особисто, а не сухою діловою мовою – це про повагу.

Про найкраще в місяці: квітень

Зустріч з читачами Зустрічалася з дітками в Тернопільській центральній бібліотеці для дітей. А з дітьми завжди добре: вони люблять, обіймають, малюють зворушливі ілюстрації до книжок, ставлять смішні питання.Найсмішніше з тієї зустрічі - "скажіть, коли Ви виходите на вулицю, Вам доводиться втікати від натовпу?" А ще зустрічалася з батьками в збаразькому інклюзивно-ресурсному центрі – такі зустрічі завжди рідше про гумор, однак дуже про глибину, і я ціную кожну з них.

Мамське місяця Ми знову робили мамське+ і цей формат починає нам подобатися дедалі більше!

Про найкраще в місяці: квітень

Творчий проект місяця Почала писати нову книжку. Не знаю, коли і де і як вона вийде. Але процес написання дуже світлий і будівний для мене самої. Радію.

Про найкраще в місяці: квітень

Інтерв’ю місяця Давала кілька інтерв’ю, одне з них – по скайпу й у піжамі (ну, зверху я таки накинула на майку піджак), його можна подивитися тут.

Але найважливішим для мене інтерв’ю стало не те, яке я давала, а те, яке брала в неймовірного пана Валерія Шевчука, і яке УП. Життя опублікувала в квітні. Його можна прочитати тут.

А ще косметологічний центр «Престиж» зняв хороше відео про те, чому так важливо читати - і я тішуся тим, що змогла долучитися. 


 

Фотографії Юрія Зелененького.

 • про турбулентність і довіру
 • Про найкраще в місяці - жовтень
 • Про найкраще в місяці – квітень
 • Про найкраще в місяці – лютий
 • 13 ідей для тих, кому раптом хочеться (чи дуже треба) вчитися восени

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Греція, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  студія "ИРІЙ" © 2014