Надійка Гербіш
червня 07 (Пт) 2019, 12:40
щоденникове

Літня ніжність завжди зашкалює, виходить за береги і хай навіть зовсім трохи, але обов’язково зносить дах.

Усі ці, знаєте, півонії і їхній запаморочливий запах, ці поля обабіч дороги, ці світанки у вікні й заходи сонця за вікнами машини, у якій лише ми втрьох і багато насиченої радості, це відчуття трави під босими ногами (зі свіжим педикюром, що теж додає і краси, і усміху, звісно), мамські пікніки, дитячий галас, безкінечне морозиво, плястерки сиру, що тануть у роті, кава, що смакує якось інакше влітку – ну справді ж!, суниці й черешні, босі брудні п’яточки, яких вранці годі добудитися вчасно, і навіть ці дощі, чесно, навіть вони.

У нас з’явився клаптичок дуже власної землі – і так цікаво відчувати, як Бог через нього змінює так багато у моєму серці. Спостерігати, як світогляд проростає новими просторами й траєкторіями, а голова повниться новими метафорами – такими безкінечно простими й зрозумілими. І як швидко брудняться руки – і як то не має жодного значення.

Мій робочий день помережаний щогодинними віддзвонами з годинника на старому костелі. У кожній з розмаїтих сумок лежить по книжці, що зараз читаються. Пальці регулярно пахнуть як не м’ятою, то петрушкою, як не петрушкою, то вощиною, і так по колу.

Витвори дитячого мистецтва – повсюдні. Щовечір заповнений активностями й людьми, на тишу так мало часу – і водночас її так усюди багато. Безсоння – це не про літо. Як і брак ідей. Інколи бракує сили на все і одразу, але докори сумління – це теж геть не літня справа, тому нехай.

А кадр – Оксанчин, вона чарівниця за будь-якої пори року.

щоденникове
Мітки:
 • Щоденникове
 • Осінньо-щоденникове
 • 13 ідей для тих, кому раптом хочеться (чи дуже треба) вчитися восени
 • 100 днів літа: 14-19
 • 5 справ, котрі варто зробити в березні

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Греція, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  студія "ИРІЙ" © 2014