Надійка Гербіш
липня 15 (Пн) 2019, 22:59
Про оселю
Ти знаєш, як я про нього мрію, - кажу Йому. 
І Він точно знає. Знає дуже добре. 
Ці мрії прошиті в моєму серці, проговорені до деталей у наших довгих сімейних розмовах-обіймах, виписані в моєму молитовному щоденнику, промальовані в Ігоревих схемах.
Тому що це мрії про дім, який збудуємо ми.
Про оселю
Дім із каміном і великими вікнами до підлоги у вітальні. Дім, із якого буде видно і захід, і схід сонця, і відкриватимуться казкові краєвиди. Дім, оточений маленьким, але дуже затишним і зеленим – хоча ні, чому зеленим, дуже кольоровим – подвір’ям. Із батутом і двома собаками. Із залитою сонцем терасою. З плющем і туями і навіть, можливо, з трояндами, якщо я дам собі з ними раду. Дім, де буде багато ліхтариків і книжок, де лунатиме багато пісень під гітару, де збиратимуться друзі, мамське, церква, де всім буде добре, де голосно сміятимуться діти. Малюсінький такий дім, у якому навіть моє улюблене піаніно не вміститься, але який буде легко й швидко прибирати.
Я мрію – і тішуся кожному, навіть найменшому, поступу у бік втілення мрії. Натомість кожне відтермінування мене засмучує. Цей дім заякорює зараз у себе так багато наших планів на вечір, відпустку, на кожну зекономлену на подорожі/піці/книжці/сукні сотню; як і, зрештою, багато чого іншого.
І, власне, про це я Йому кажу:
Дорогий Господи, дякую, що Ти приготував нам оселі на небесах. Прошу Тебе, нехай якір мого серця завжди буде міцно закріплений у цій вірі, нехай моя радість та впевненість проростає звідтіля. Нехай скарб моєї душі буде там, нехай мої думки будуть спрямовані туди. Нехай я виконую кожну працю, що трапляється мені під руки – у кожній зі сфер мого життя, у будь-якому домі, де живу – на славу Тобі. Не дай мені зробити ідола із земних мрій, хай навіть тимчасового. Нехай мою радість визначаєш Ти, а не мої обставини й не простір, у якому замешкана.
Я молюся Йому й прошу, щоби в періоді очікування Він зміцняв моє серце, обрізав його, переплавлював. І в кожній моїй мрії про земний дім нагадував про дім небесний.
Інколи, засмучена чи стривожена, кажу Йому, - Ти знаєш, як сильно я славитиму Тебе, коли ти сповниш це наше бажання. Так само, як безкінечно славлю Тебе, що Ти дав нам дивовижну донечку, яку ми так довго чекали. 
І Він відповідає мені. Про те, що Він – поза часом. Його благодать незмінна – незалежно від того, що я бачу сьогодні. Час і очікування – не для Нього і не для того, щоби виснажити мене чи засмутити. Але щоби підготувати моє серце, аби воно мало змогу вмістити ще більше радості, яку Він мені приготував. І чим більше я славлю Його навіть у тісноті, тим більшою посудиною воно стає. І тим більше оливи може вмістити. Тут – і навіть там. Адже земне життя дане нам передусім для його небесного продовження.
Дякую, дорогий Боже, - кажу знову і записую свою молитву як нагадування собі ж. Щоби наступного разу, коли мені стане знову сумно чи очікування видаватиметься надто довгим, а теперішня необлаштованість – нестерпною, знову промовити її вголос до вух Того, Хто живе поза часом – і все ж готує для мене оселю у вічності.
 • Нове серце до Різдва
 • 100 випадкових фактів про мене ¼ - маленькі радості
 • 13 способів зробити (будь-який) дім затишним
 • 5 справ, котрі варто зробити в березні
 • Адвент

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, podcast, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Велика різдвяна книжка, Греція, Дім Мрії, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Слово на перетині, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, домівка, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, Хрущик, Хутір Тихий, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, есеї, карантин, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цінності, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори, історія
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  Monastyrski © 2014-2020