Надійка Гербіш
травня 14 (Чт) 2015, 12:24
9 років у шлюбі - невже вже?..

Сьогодні 9 років нашому з І. шлюбу і 12 років з того дня, як він уперше взяв мене за руку :-)). Досі не розумію, як той сором"язливий хлопець наважився тоді сказати мені те, що сказав. І навіть уявляти не хочу, що було би, якби він не наважився. Хто би ще мене так любив, терпів, оберігав, тішив, пробачав, надихав і взагалі. Нам не завжди було легко і безхмарно, але воно все того вартувало.
P.S. Дануська сьогодні дивилася наш старий альбом і чогось дуже реготала з наших ранніх фоточьок. Побачила там свекруху і вигукнула БАБА, побачила мою маму, засміялася і крикнула ТАНЯ. Така демократія, ну а що.
P.P.S. Ігор, я тебе дуже люблю. більше, ніж 9 років тому. і навіть більше, ніж вчора.

9 років у шлюбі - невже вже?..

 • #travelwithkids
 • Рік невимовної вдячності
 • Про Віру і Невидимого
 • 27
 • 2013-тий у приводах сказати «Дякую»

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, podcast, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Велика різдвяна книжка, Греція, Дім Мрії, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Слово на перетині, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, домівка, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, Хрущик, Хутір Тихий, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, есеї, карантин, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цінності, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори, історія
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  Monastyrski © 2014-2020