Надійка Гербіш
травня 22 (Нд) 2016, 17:09
10 років і 8 днів :-)

Минулих вихідних нашій маленькій сім’ї виповнилося 10 років. Цілих 10 років, хто б міг подумати. А якщо сюди доплюсувати ще рівнісінько три роки наших стосунків, то взагалі здається, що ми разом уже півжиття. Та які там півжиття – піввічності!

 

  

За цих 10 років я так багато писала про нас, особливо в річниці, що тепер от геть не хочеться багатослів’я. Недаремно ж я надумала цим поділитися тут аж через 8 днів! Ну от що можна сказати ще – із несказаного досі? Навіть не знаю. Просто дуже вдячна Богові, що цей шлюб відбувся. І що триває. І що в цих стосунках мені так просторо й світло. І що цей мій чоловік не перестає щоденно казати мені, як йому щасливо, що одружився зі мною (а як тут перестанеш? я ж щодня його запитую, чи він щасливий-закоханий, чи не шкодує про своє рішення, чи повторив би він такий крок знову і всяке таке; і якщо раніше ці питання народжувалися зі страхітливої невпевненості в собі, зараз вони стали якоюсь такою звичною сімейною розвагою, якої не хочеться позбуватися навіть хоча б заради сміху, який вона приносить).

Якраз напередодні святкування видання «Доба» взяло в мене інтерв’ю, де було й питання про любов. І, здається, це було дуже доречно.

А взагалі, напевно, кожен шлюб можна охарактеризувати кількома словами, особливо притаманними саме йому. Тоді наш – це диво, вдячність і прийняття. У світі дуже мало людей, з якими я почуваюся настільки прийнятою, настільки собою. Думаю, у випадку Ігоря все точно так само.

Словом, то все, що я можу сказати зараз. Бо усе решта – то не слова, а та тиха любов, яка може виявлятися лише в маленьких щоденних учинках і усміхнених очах.

 

 


 

 • ...і ще б я її обняла
 • 9 років у шлюбі - невже вже?..
 • Про мрії
 • 2014. Підсумки
 • Welcome

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, podcast, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Велика різдвяна книжка, Греція, Дім Мрії, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Слово на перетині, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, домівка, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, Хрущик, Хутір Тихий, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, есеї, карантин, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цінності, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори, історія
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  Monastyrski © 2014-2020