Надійка Гербіш
грудня 29 (Сб) 2018, 17:01
Про 2018-тий

Емоційні підсумки року я пишу під свій День народження, а наприкінці року – якусь суху «статистику» й висновки – рахуючи власні ляпи й дякуючи-дякуючи-дякуючи тим, завдяки кому рік, попри все, був чудесним.
Ключовий висновок цього року: колись юні на заводах давали молоко за шкідливість, а мені за розхристану необлаштованість провінційного життя і професійне вкалування видають любов – тонами. І ця любов – моє пальне, без якого нічогісінько не було б.
(Тут треба було б окремий запис чи окрему книжку – але ви однаково все знаєте, бо я й так безкінечно про це торочу).

Про 2018-тий


Трошки більше року тому я відмовилася від викладацької кар’єри в Польщі, ми повернулися в Україну, і маленький Збараж після великого Лодзя здавався ще няшнішим і водночас лякав своєю страшенною необлаштованістю. Власне, цей рік я особливо багато скиглила, що через ускладнення переїздом нічого не встигаю. 
Тим паче дитина проводила поруч зі мною (буквально) 80% часу – а бути гуру професійного всевстигання з такими розкладами, особливо, якщо ви – гіперопікуюча мама-розважатор, погодьтеся, не так просто. 
Тож вперше за всі роки підбивання підсумків записала саме робочі підсумки року в цифрах - акі мотиватор для себе.
На основній роботі в Riggins Rights Management – два підвищення на посаді – спершу до Східної Європи додалися Нордичні країни, а потім – і вся Європа заразом. 
І просто було дуже круто. Люблю преміцно. (Пам’ятаєте, це саме та робота, про яку я мріяла і задля якої багато вкалувала і вчилася цілих 7 років!).
Вийшли 2 мої нові книжки, «Пуанти для Анни» (дякую прекрасній музі-балерині Anna Muromtseva за співтворчість!) та «Мандрівки з Чарівним Атласом: Гринвіч» + 1 антологія, «19 різдвяних історій», за моєї участі.
Вийшли наклади попередніх моїх книжок і новий наклад «Пуантів» – уже за два місяці після її виходу (ще один бестселер до скриньки). Щонайменше половина моїх книжок вперто трималася в різних топах або ж у них епізодично вистрілювала. 
Написала одну нову книжку й підписала кілька угод на наступні (і вперше за всю письменницьку кар’єру завалила дедлайни, ех). Почала писати чотири нових (не закінчила і не знаю, коли закінчу, гг).
Прочитала купу нових рецензій на свої книжки – з вдячною усмішкою. Лише одній молодій критикесі хотілося сісти й розтлумачити всі приховані сенси, які вона проґавила, перевівши мій текст у жахливо пласку площину, але я згадала себе в її віці й подумки побажала їй багато кльових книжок і вдумливого читання. Решта критики зігрівала й наснажувала дуже.
Вийшли 2 книжки, які я перекладала – в Україні та в Польщі: підручник з психології для семінаристів - "Психологія і християнство: п'ять поглядів" (УЄТС) і дитяча україно-польська (!) Біблія (Vocatio).
Я переклала ще 5.
Відбулася 31 зустріч з читачами в різних містах.
Великих відряджень - 10.
Країн - 4, серед них одна нова.
Відвідані книжкові виставки – Франкфурт, Будапешт, Львів і Київ.
Навчання – Аспен (ще одна велика любов) і водійські курси (теж так нічого). Опублікована наукова стаття і доповідь на історичній конференції – по одній.
Панельна дискусія про жіноче лідерство - 1.
Копірайтинґ для міжнародних компаній - 3.
Телеінтерв’ю – 5, кілька десятків інтерв’ю в інших форматах.
Серед нагород і премій була й одна обласна – здається, це вперше мене відзначали не з далекого Києва чи ближчого Львова, а вдома, і від того тепло і вдячно.
Плюс дві аудіо-книжки і плюс одна книжка шрифтом Брайля – і це чи не найрадісніше в моїй творчості.
Сотні отриманих читацьких листів і найзворушливіших пакунків. 
Мої тексти діти вивчали у школі й університетах.
Входила до складу експертного журі в двох літературних конкурсах.

Ми з донечкою бували в музеях, у театрі й на балеті, а ще - на численних презентаціях. Чоловік працював і вчився.

Багато літала (мій допінг) і їздила (ну хай вже буде).
Подружки й читачки пекли багато смаколиків особисто для мене або для нашої компанії – і це було оооох як прекрасно.
Спортом не займалася. Книжок прочитала мало (окрім дитячих і робочих). Кави випила багато - і шоколаду теж з'їла огого скільки.

Фотографій з року мало - і ще менше тут. Але хай будуть хоч ці, вибрані рандомним клацанням по теці day by day photos.

 

Про 2018-тий

 

Про 2018-тий

 

Про 2018-тий

 

Про 2018-тий

 

Про 2018-тий

 

Про 2018-тий

 

Про 2018-тий

 

Про 2018-тий

 

Про 2018-тий

 

Про 2018-тий

 

Про 2018-тий

 

Про 2018-тий

 

Про 2018-тий

 

Про 2018-тий

 

Про 2018-тий

 

Про 2018-тий

 

Про 2018-тий

 

Про 2018-тий

 

Про 2018-тий

 

І я справді не знаю, звідки то все взялося, бо весь цей рік мені здавалося, що я нічим, крім сім’ї і дитини (моїх прекрасних пріоритетів), ненависного прибирання, мамського служіння (улюбленого!) і кухні не займаюся, угу.
Хоча, чого ж, знаю - любов найближчих і навіть далеких людей – це найкраще, що може бути.
От сьогодні одна кльова дівчина робить чізкейк, а друга – пече «горішки» на нашу вечірню мамську зустріч, а Ігор з Богданою пішли в місто в справах, поки я все це пишу. Ну що ще жінці треба?

Мітки: підсумки
 • Про те, що за фасадом
 • Про цілі на рік
 • 2015. Підсумки і вдячності
 • 2014. Підсумки
 • 2013-тий у приводах сказати «Дякую»

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, podcast, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Велика різдвяна книжка, Греція, Дім Мрії, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Слово на перетині, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, домівка, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, Хрущик, Хутір Тихий, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, есеї, карантин, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цінності, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори, історія
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  Monastyrski © 2014-2020