Надійка Гербіш
липня 15 (Пн) 2019, 23:30
Щоденникове

 

У періоди, коли здається, що я геть розівчилися писати, розгубила натхнення, забула потрібні слова, втратила розуміння, навіщо, Бог особливо промовляє до мого серця. Я не встигаю записати; прокидаюсь, заледве пам’ятаючи віддалені обриси того, що мені так ясно бачилося в думках уночі, але серце пам’ятає все; воно усміхається лагідно й на кожну гарячу молитву шепоче до розуму: твій Відкупитель живий, Він любить, і ми з тобою, знаєш, назавжди в Його руках.

Щоденникове

Є дні, коли те, чого так прагну зараз, починає володіти мною – і вдячність розсіюється й відходить на другий, третій, десятий, дуже периферійний план. Донечка застудилася – я хвилююся; мамі треба повертатися в Африку – мені сумно; наша маленька-велика мрія втілюється, як мені видається, надто повільно, а теперішній дім, у якому замешкані ще поки, стає холодним уже в передчутті осені – і меланхолія розростається дужче, аніж це можуть вилікувати моїх три великих горнята кави на день.

Щоденникове 

Інколи я скиглю в молитвах; але навіть мої скиглення звучать не невдоволеним, невислуханим клекотінням в нікуди – вони виливаються Йому й однаково наближають мене до Нього.

Щоденникове

Так, усі випробування – тимчасові, але вони незмінно траплятимуться впродовж усього земного шляху. Справа не в них. А в реакції мого серця. Знаю це – і знаю також, що воно ніколи не реагуватиме правильно до кінця. Тому й прошу Його – дай мені Своєї благодаті, будь ласка. Навчи моє серце відповідати правильно – і закрий Своєю любов’ю дірки його неправильних реакцій.

Щоденникове

Вечорами й на вихідних ми, усі втрьох, їдемо на будову – і кожна хвилина там сповнює мене радістю. Робочі листи, що прилітають щодня в скриньку з щонайрізноманітніших країн, завжди містять якусь романтичну нотку на додачу до сухого бізнесу-бізнесу: «вітання з вулканічної Сицилії, - пише мені Андреас, - Стромболі розгнівався минулого тижня й трохи побурчав». «У Чигаґо було страшенно холодно, - пише мені Констанція з аристократичним прізвищем, головна редакторка одного з найстаріших франкфуртських видавництв, - однак мені таки вдалося поплавати в озері Мічиґан». І уявляю собі всю цю красу – і багато іншої краси, що ховається за короткими робочими листами.

Щоденникове

Графік зустрічей на Франкфуртський ярмарок вже наполовину заповнений, хоч до жовтня ще цілих три місяці. Авторські пропозиції від найкращих видавництв сипляться серпневим зорепадом – (ну добре, їх було всього три за сезон, але ж від кого! це справді зорепад і навіть у цій маленькій цифрі безмежно щедрий), і хоч я щоразу кажу собі, що геть не маю, що їм дати, подруги-письменниці пишуть мені про свою словесну тишу й власні сумніви – і я розумію, що це – не страшно, тож знову беруся до умовного пера.

Щоденникове 

Якогось дня мені було дуже сумно й розгублено, тож я попросила Бога про диво. А Він відповів мені цілою пригоршнею тих див:

Я ще жодного разу не подавала заявок на ґранти й мистецькі резиденції, а коли майже наважилася, але ще не зовсім, отримала запрошення на чарівний острів Закінтос від загадкової й майстерної Таїс, а заодно й дозвіл захопити з собою Данусю.

Щоденникове

Інструктор з водіння сказав мені сьогодні двічі чи тричі: «Не жени». (Щоб ви розуміли всю глибину цієї драми, скажу пошепки, що попередній інструктор брав мене за ступню і тиснув нею на газ). І від того мене розпирає просто-таки дитяча радість.

Щоденникове 

Дівчата на мамському діляться своїми перемогами й своїми пригодами – і стає так світло від думки, що за кожну з них я молилася з любов’ю, бо ж у тому наче стаю причетною до їхніх благословень. І в кожній із цих великих і дрібних радостей так ясно бачу свого Володаря Мрій і Його невимовну турботу. Навіть у дні, коли розгублено й сумно. Може, навіть особливо тоді.

Щоденникове

 • Про оселю
 • Зі щоденникових нотаток
 • Щоденникове - Напередодні
 • Адвент
 • Щоденникове

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, podcast, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Велика різдвяна книжка, Греція, Дім Мрії, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Слово на перетині, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, домівка, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, Хрущик, Хутір Тихий, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, есеї, карантин, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цінності, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори, історія
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  Monastyrski © 2014-2020