Надійка Гербіш
грудня 02 (Ср) 2020, 15:05
Дякую!
 
Найбільше я вдячна доброму Богу, що "Велика різдвяна книжка" нарешті з’явилася.
А ще - дивовижним людям, які долучилися до процесу її створення.

Ярославу Грицаку, ідеальному співавторові, кращого за якого просто не могло би бути. Це, передусім, його книжка. Але я дуже вдячна за це диво співтворчості.

Дорогій і любленій моїй феї, пані Оленці Хіргій, яка познайомила нас із Ярославом, бо вважала, що в цій співпраці буде меджик. І, здається, не помилилася.

Дякую пану Ігорю Козловському за наші натхненні розмови; багато із них відлунюють і в цій книжці.

Дякую бездоганному бета-рідеру Оресту Тисовському, чоловіку моєї дорогоцінної Оксанки Тисовської - за читання, коментарі, слушні зауваження, віру в її авторів і підтримку. Насправді, я писала ці тексти у продовження наших навколотеологічних дискусій - з Орестом, з прекрасною Інною Володимирівною Кордою, з Андрієм Мельником (Андрію, про вдячність тобі за всі ці книжкові дива останніх років, що виросли з тої нашої особливої поїздки до пана Валерія, я вже й так казала тобі сотню разів).
Ви троє побачите, що певні свої аргументи з наших розмов я повторила в цій книжці. Але, здебільшого, таки шукала нові. І писала, тримаючи вас перед очима.

Дякую фантастичній команді «Порталу»: передусім, чудовим редакторкам - Ані Процук, Богданці Матіяш, Олесі Мамчич.
Художницям Катерині Борисюк, Юлії Несмеяновій, Людмилі Стецькович, Юлії Тверітіній. Дизайнерці обкладинки Олені Старанчук. Арт-директору Олегу Грищенку.
Творчиням "бекґраундів" за QR-кодом книжки - моїм дорогоцінним Валентині Мержиєвській та Діані Житній-Кебас. Добре знати, що ви є.
Усім-усім, чия робота була не такою видимою, але дуже важливою.

Моїм дівчатам з «мамського» - за все, а особливо за те, що безкінечно годували смачненьким у процесі (і ніяк не перестаєте годувати; слухайте, то й не переставайте ніколи!).
Усім тим, хто вірив і чекав цієї книжки - досі зберігаю всі ці листи підтримки. І твій, Яно, і твій, Назаре, і твій, Юлю, є серед них - і надзвичайно мене гріють.

Мамі і бабусі, які завжди робили моє Різдво таким затишним - ціную і люблю.
Дідусеві, який, у багатьох сенсах, уособлював для мене сутність Різдва - сумую за Тобою страшно.

Пастору і другу Петру Романовичу Сельському - Ваші підтримка і молитви безцінні. Завжди.

Моїй фантастичній жінці, найкращій у світі Наталочці - про наше серпневе Різдво ти ще прочитаєш на звороті палітурки.

Дякую моєму коханому чоловікові і пречудовому партнеру Ігорю, який підтримує кожнісіньку мою книжкову затію - ще з того часу, як мені було 16, а ми ще тільки зустрічалися. Дякую, що даєш мені цю свободу писати, що страхуєш, що вкладаєш дитину, поки я бігаю пальцями по клавіатурі, бо, бач, «накрило натхненням». Цю книжку я писала, випиваючи бочки кави й чаю, які ти готував для мене. І виїдаючи горішки з шоколадок, які ти мені так турботливо підсував. Ти кльовий.
Дякую донечці Данусі - за те, що ти мій якір у радість. І за ці твої безкінечні питання. Про Бога, Різдво, Адвент, Сталіна, людську жорстокість і про світло, яке перемагає все.

Просто дякую.

Дякую!
 

Дякую!

 

Дякую!

 


Мітки: надихає
 • Трохи "про Ваші творчі плани" - про книжки, що готуються до друку
 • Про оселю
 • 10 років і 8 днів :-)
 • Данусина бібліотека: продовження
 • 2013-тий у приводах сказати «Дякую»

 • Мене звуть Надійка.
  Письменниця і перекладачка,
  пригодошукачка і мандрівниця.
  Закохана дружина і
  щаслива мама.
  Полюю за натхненням
  і з радістю ним ділюся.
  Вірю в дива. Вірю в Ісуса.
  Нові книжки
  Мітки
  100 випадкових фактів, 100днівліта, Bible-based curriculum, free curriculum for preschoolers in Ukrainian, homeschooling, nature study, podcast, preschool, rights management, sweet home, travelwithkids, Ukraine, Ігор, Італія, Бог, Богдана, Будапешт, Велика різдвяна книжка, Греція, Дім Мрії, Збараж, Краків, Лодзь, Німеччина, Польща, Про найкраще в місяці, Різдво, Слово на перетині, Україна, дворічки, дерев’яні іграшки, дитяча бібліотека, для натхнення, домашнє навчання, домівка, дошкільнята, Франкфурт, Франція, діти, Хрущик, Хутір Тихий, надихає, навчання, афіша, безкоштовна навчальна програма, есеї, карантин, листи, люди, мандрівки, материнство, мої книжки, організація часу, презентації, при надії, підсумки, рекомендую, статті, трирічки, труднощі перекладу, фото, цінності, цілі, читанка, щоденник, інтеграція біженців, ілюстратори, історія
  Instagram
  Follow
  Підписатися на розсилку
  Visited map

  visited 15 states (6.66%)
  комірка
  Monastyrski © 2014-2020